Ανεξάρτητα από το τελικό αποτέλεσμα, η ολοκλήρωση του κύκλου της μαθητικής ζωής ανοίγει ένα νέο “κεφάλαιο” στην επιστημονική και επαγγελματική πορεία σας στο μέλλον. Καλή Δύναμη! Καλά Αποτελέσματα! Πρόσφατα Νέα Η προσπάθειά μας να πάμε τη Νέα Σμύρνη μόνο μπροστά, συνεχίζεται. Μήνυμα νίκης έστειλε η Νέα Σμύρνη από την πρώτη Κυριακή! Υπηρετώντας τις ανάγκες των δημοτών Θέλουμε να ζούμε σε μια πόλη με αξία, υλοποιώντας πολιτική με αξίες Στη Λαϊκή Αγορά επί της οδού Μεγ. Αλεξάνδρου